çözümlerimiz

Avukat Sitesi

Türkiye Barolar Birliği reklam ve kurallar yönetmeliğine uygun, profesyonel ve kreatif olarak hazırlanan web siteleri ile avukatlar ve hukuk bürolarına özel web sitesi hizmetinde bulunuyoruz.

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web sitenizi kreatif ve profesyonel bir şekilde hazırlıyor, sektörde bir adım önde durmanıza yardımcı oluyoruz. Görünüm ve hız açısından en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Blog Sitesi ve Yönetimi

İstek doğrultusunda blog sitelerinizi kuruyor ve/veya yönetiyoruz. Sürekli güncel, özgün bilgilerle kaliteli ve SEO’ya uygun içerikler üretiyor blog yönetiminizi profesyonel bir şekilde sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı profesyonel bir şekilde yönetiyoruz. Hesap amacına uygun görseller ve paylaşımlarda bulunarak tamamen kitle odaklı çalışıyor ve yenilikler üretiyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarında yükselmek isteyen özel müşterilere özel ve profesyonel bir şekilde arama motoru optimizasyonu sağlıyor, sitelerinizi arama motorlarında zirveye çıkarıyoruz.

Destek Hizmeti

Var olan web sitelerinizle ilgilenmeye vaktiniz yok mu? Destek hizmetimiz ile web sitelerinizi istek doğrultusunda yönetiyor ve sürekli güncel tutuyoruz.